Ziraat Bankası alınan bilgiler neticesinde emekli vatandaşlara yönelik ihtiyaç kredisi hakkında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özellikle emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi sağlanması yönünde talimat vermişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği talimat ile birlikte 3 kamu Bankası harekete geçerek emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladı. Bu bankaların arasında Ziraat Bankası da yer alırken özellikle gerekli şartları taşıyan emekli vatandaşların 5.000 TL civarındaki ihtiyaç kredisinden yararlanabileceğini de söyledi. Emekli vatandaşlar ise şimdi 5000 TL civarındaki ihtiyaç kredisini almak için 3 kamu bankası'na akın etti.

Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat! Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat!

Ziraat Bankası Resmen Duyurdu

Sadece emekli vatandaşları kapsayan ihtiyaç kredisi tutarının 5000 TL olduğunu dile getiren Ziraat Bankası bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşların emekli maaşının ardından başvuru yapabileceklerine dair açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamaların ardından gerekli şartları taşıyan vatandaşlar ise Ziraat Ziraat Bankası'na giderek nakit kredi ihtiyacına başvuruda bulundu. Özellikle Kredi notuna dikkat çeken Ziraat Bankası kredi notu yüksek olan emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi sağladıklarını da ifade etti.

Editör: TE Bilisim