Yargı dizisi alınan bilgiler neticesinde en çok oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken dizinin başrol oyuncusu Ceylin karakterini hayat veren Pınar Deniz ise adeta gündem oldu. Alınan bilgiler neticesinde son günlerde adından çokça bahsettiren Pınar Deniz bunun ile birlikte en son Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşktan sonra magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bunun ile birlikte Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşktan sonra sosyal medya paylaşımları da ünlü oyuncunun adeta magazin gündeminde en çok konuşulan konular arasında yer alırken gözler her ne kadar Pınar Deniz'in yapacağı açıklamaya çevrilse de ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama yapılmaması dikkatlerden kaçmadı. Kaan Yıldırım ise sosyal medya hesabından sevgilisi Pınar Deniz ile fotoğraf paylaşarak çok mutlu olduklarını ifade etti.

Nisan Ayında Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Geçiyor: YÖK Başkanı Erol Özvar Açıkladı! Nisan Ayında Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Geçiyor: YÖK Başkanı Erol Özvar Açıkladı!

Yargı Dizisinin Ceylin'i Aşkı Buldu

Yargı dizisinde Ceylin karakterini hayat veren Pınar Deniz alınan bilgiler neticesinde Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşktan dolayı magazin gündemine bomba gibi düşerken ikilinin çok mutlu olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Hatta Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım ikilisini sosyal medya paylaşımları da ikilinin hayranlarını bir hayli sevindirdi.


 

Editör: Fikret İMAMOĞLU