Yapı Kredi nakit krediye yönelik açıklamalarda bulundu. Alınan bilgiler neticesinde bankalar kampanyalı haberlerine devam ederken bunun ile birlikte kimi bankalar nakit kredi sağladıklarını açıklarken kim ve bankalar ise nakit kredi sağladığı tutarı da adeta vatandaşlar ile paylaştı. Bu bankaların arasında ise Yapı Kredi de yer aldı. Yapı Kredi kendi vatandaşlarına 9000 TL civarında nakit kredi sağladığına yönelik açıklamalarda bulunurken bu krediden sadece Yapı Kredi ile vatandaşların yararlanabileceğine dikkat çekerek Yapı Kredi'ye yeni kayıt olan vatandaşların da nakit krediden faydalanma olanağı olduğunu söyledi.

Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları! Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları!

Yapı Kredi'den Nakit Destek

Nakit destek tutarını açıklayan Yapı Kredi alınan bilgiler neticesinde 9.000 TL civarındaki bir tutarın kendi bankasına üye olan vatandaşlara vereceklerini dile getirerek bunun ile birlikte Kredi notuna da dikkat çekti. Yani hem Yapı Kredi ile vatandaşların aynı zamanda Kredi notunun da istedikleri oranda olması yönünde açıklamalarda bulunan Yapı Kredi bunun ile birlikte bu hususlara uyan kişilerin 9.000 TL civarında bir nakit krediden yararlanma ihtimali olduğunu söyledi.

Editör: TE Bilisim