Yalı çapkını dizisi gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken ekran başındaki izleyiciler ise dizinin konusu ve oyuncu kadrosunun çok iyi bir şekilde oturduğunu ifade ederek bu diziyi çok beğendiklerine yönelik sosyal medya hesaplarından olumlu yönde eleştiriler yapmaya devam ediyor.

EDHO Dizisinin Başarılı Oyuncusu Tatavlalı Karakteriyle BBCS Dizisinde Yer Alacak! Oktay Kaynarca'nın Beklediği İsim! EDHO Dizisinin Başarılı Oyuncusu Tatavlalı Karakteriyle BBCS Dizisinde Yer Alacak! Oktay Kaynarca'nın Beklediği İsim!

Yalı Çapkını Dizisi Resmen Birinci Oldu

Neredeyse her hafta reyting rekorları kıran ve yayınlandığı günden bu yana birinci olan gönül dağı dizisi alınan bilgiler neticesinde Yalı Çapkını isimli dizinin yayın hayatına girmesinin ardından adeta 1. sırayı Yalı çapkanı isimli diziye kaptırdı. Bunun ile birlikte ekran başındaki izleyiciler ise Yalı çapkını dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ile beklerken dizinin gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosunu çok başarılı olduğunu ifade etti. Reyting sonuçlarının açıklanmasının ardından bu hafta hangi dizinin 1. olacağı da merak söz konusu oldu.