Vakıfbank, 1 Şubat'ta başlayan ve 28 Şubat'ta sona erecek özel bir kampanya düzenliyor. Bu kampanyaya Vakıfbank Worldcard ile 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Setur Şubelerinden, setur.com.tr, Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738 numaralı Çağrı Merkezi'nden yapacağınız tüm yurt içi ve Kuzey Kıbrıs otel, kültür turları ve yurt dışı tur rezervasyonları dahildir. 12.500 TL ve üzeri harcama yapanlar, kampanya şartlarını sağlamaları halinde 925 TL değerinde Worldpuan hediye kazanacaklar.

Kampanya Detayları

Vakıfbank Worldcard kullanıcıları, yurt içi tur ve otel alımlarında 18 taksit, Kıbrıs otel ve yurt dışı turu alımlarında ise 3 taksit imkanından yararlanabileceklerdir. Ayrıca, yurt içi tur ve otel alımlarında 12 taksite kadar vade farkı uygulanmayacaktır.

Kampanyaya katılmak için Vakıfbank Mobil'de yer alan "Cepte Kazan" üzerinden veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan 'SETUR' yazarak bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635'e SMS gönderebilirsiniz. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya katılım zorunlu olup, ödeme öncesi kampanyaya katılmayanlar puan kazanamazlar. İşlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın! Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın!

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Mart 2023 tarihine kadar kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan'ların son kullanım tarihi 6 Nisan 2023'tür ve kullanılmayan Worldpuan'lar 7 Nisan 2023'te geri alınacaktır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez ve Express Card sahipleri için katılım bedeli 4.99 TL'dir.

Sonuç Olarak

Vakıfbank Worldcard'ınızla yapacağınız tur ve otel rezervasyonlarında kampanyaya katılarak, kampanya şartlarını sağlamanız halinde 925 TL değerinde Worldpuan hediye kazanabilir

Editör: Fikret İMAMOĞLU