Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan ve Cumhuriyet tarihinin en büyük projeleri arasında yer alan ilk evim ilk iş yerim projesine dair detaylar bir bir belli olurken alınan bilgiler neticesinde başvuruların bitip bitmediği ise araştırma söz konusu oldu. Bunun ile birlikte yapılan açıklamalara göre TOKİ başvuruları devam etmek ile birlikte başvuruların özellikle arsa başvurusunun Ekim ayında başladığını biliniyor. Bunun ile birlikte projeye başvuruların devam etmesinin ardından bugün ise ilk evin ilk iş yerim projesi de dair temel atma töreni de başladı.

Tokilere Rağbet Artıyor

Pastırma Sıcakları Geri mi Dönüyor? Meteoroloji Genel Müdürlüğü O İllerde Yaşayan Vatandaşları Uyardı! Aman Dikkat Pastırma Sıcakları Geri mi Dönüyor? Meteoroloji Genel Müdürlüğü O İllerde Yaşayan Vatandaşları Uyardı! Aman Dikkat

Cumhuriyet tarihinin en büyük projeleri arasında yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlatılan ilk Evim ilk iş yerim projesine rağbet artarken alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2023 yılında işaret ederek sosyal Konut Projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Birçok ilde birçok vatandaşın yüzünü güldürmeyi başaran sosyal konut projesinin 2023 yılında da devam edeceğine dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sosyal Konut Projesi ile birlikte birçok vatandaşın ev sahibi olabileceğini de söyledi.