SGK Destekli İhtiyaç Kredisi ile Hemen Nakit İhtiyacınızı Karşılayın! Başvuru Şartları Nelerdir? SGK Destekli İhtiyaç Kredisi ile Hemen Nakit İhtiyacınızı Karşılayın! Başvuru Şartları Nelerdir?

Alternatif Bank taksitli nakit avans fırsatını açıkaldı. Çevrimiçi ortamda yapılacak başvuru ile fırsat dönemi içerisinde faizsiz fırsat dönemi dışında ise az faiz oranları ile nakit avansa daha rahat ulaşıyor. Yuva kurmak isteyenler evini değiştirmek isteyenler talebe kıyafet ve yiyecek masraflarını karşılamakta güçlük çekenler, hızlı nakit ihtiyacı durumunda yüzde 1.35 faiz oranı ile nakit avans kaydını iletebilir. Nakit avans başvursu yapmak isteyenler ise Alternatif Bank kredi kartı başvurusu yapmış olması bekleniyor.

Alternatif Bank Nakit Avans Fırsatlarından Nasıl Yararlanabilir?

Ek bir tutar ödemeye gerek kalmadan 12 ay taksit kampanyası ile kayıt işlerini kısa bir süre içerisinde tamamlayabiliyor. Alternatif Bank taksitli nakit avans kayıdında bulunmak isteyen banka atmleri üzerinden çevrimiçi internet bankacılığı kullanarak yada mobil uygulama ile kayıt etmesi destekleniyor. En düşük 2 en yüksek 12 taksit seçeneği ile düşük miktarlarda geri ödeme yapılabiliyor. Taksitli nakit avans uygulamaları için ek bir ödenek talep edilmiyor. İşlem tutarının en düşük 50 TL olması gerekir. En yüksek de kredi kartındaki bulunan nakit miktarının değerlendirmeye tabi tutuluyor.

Alternatif Bank Nakit Avans Kampanyası Ödeme Tablosu

Taksitli nakit avans kayıdında bulunmak isteyen müşterilerin örnek ödeme tablosunu kullanarak geri ödemede aylık taksit miktarını görebilmesi mümkün. En düşük 3 taksit en yüksek 12 taksit üzerinden değerlendirildiğinde aşağı tabloda rakamlar detaylı olarak bakılabilir:

Kredi tutarı: 1000 TL     Taksit sayısı: 3       Taksit tutarı: 344,73 TL

Kredi tutarı: 1000 TL     Taksit sayısı: 12    Taksit tutarı: 92,83 TL

Alternatif Bank Nakit Avans Fırsatına Nasıl Başvurulur?

Alternatif bank'ın banka kullanıcılarına özel imkan tanınmış olduğu fırsatlardan yararlanabilmek için mobil program üzerinden fırsata başvurmak gerekiyor. Bunun için en başta banka müşterisi olmak gerekiyor. Alternatif banklara gelinerek ya da internet bankacılığı kullanılarak görüntülü arama yolu ile ya da kayıt formunu doldurarak müşteri hesabı oluşturmak gerekiyor. sonrasında kredi kartı başvurusunu yapması gerekiyor. Fiziki olarak kredi kartını alanlar 2 ile 7 iş günü içerisinde başvurular sonuçlandırılmaya alınıyor. Konu üzerine daha çok bilgi alabilmek müşteri hizmetleri hattı üzerinden başvuru sürecini takip edebilmek için Alternatif bank müşteri hizmetleri hattı 444 00 55 numarası aranabilir.

Editör: Fikret İMAMOĞLU