A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun! A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun!

Tarım kooperatif marketler zincirinde alınan bilgiler neticesinde bu hafta seçili ürünlerde büyük bir indirim uygulanacak. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile açılan ve 81 ile yayılan tarım Kooperatifi marketler zincirinde belirli günlerde birçok üründe indirim uygulanırken özellikle diğer marketlere oranla tarım kooperatif marketler zincirinde birçok ürün hem taze hem de uygun fiyatlı olarak vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. 81 ilde yaygınlaşan tarım kooperatif marketler zincirinde alınan bilgiler neticesinde bu hafta gıda ürünlerinde yani seçili ürünlerde %15 oranında ek bir indirim uygulanıyor.

Tarım Kooperatif Marketlerde İndirim Üstüne İndirim

Alınan bilgiler neticesinde diğer marketlere oranla hem taze ürünleri vatandaşlar ile buluşturan tarım kooperatif marketler zinciri aynı zamanda yarı fiyatlı olarak birçok ürünü de raflarda bulundurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özellikle tarım kooperatif marketler zincirinin sayısının artacağına yönelik müjdeli haberi vatandaşlar ile paylaşarak tarım Kooperatifi marketler zincirinin sayısının artacağını da ifade etmişti.

Editör: TE Bilisim