Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine açılan Tarım Kooperatif Marketler Zinciri vatandaşa uygun fiyatlı ürünleri taze taze sunmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde tarım kooperatif marketler zincirinde bu hafta birçok ürün neredeyse yarı fiyatına raflarda yerini alırken bunun ile birlikte vatandaşlar tarım kooperatif marketler zincirindeki ürünlerin hem taze hem de uygun fiyatlı olduğunun bir kere daha altını çizdi.

A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun! A101 Mağazalarındaki İndirimleri Kaçırmayın: İnternetten Uygun Fiyatlı Ürünler Bulun!

Tarım Kooperatif Marketlerde Büyük Gün 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimat verdikten hemen sonra devreye giren tarım kooperatif marketler zinciri vatandaşın yüzünü güldürürken aynı zamanda da cebini rahatlatmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde tarım kooperatif marketler zincirinde bu hafta gıda fiyatları başta olmak üzere birçok üründe indirim uygulanacak. Gıda fiyatları dışında yine beyaz et fiyatlarında da indirim uygulanırken sebze reyonunda da tarım kooperatif marketler zincirinde bu hafta indirimli ürünler raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Indirimde fiyatı duyan vatandaşlar ise adeta tarım kooperatif marketler zincirine akın ediyor.