SGK Destekli İhtiyaç Kredisi ile Hemen Nakit İhtiyacınızı Karşılayın! Başvuru Şartları Nelerdir? SGK Destekli İhtiyaç Kredisi ile Hemen Nakit İhtiyacınızı Karşılayın! Başvuru Şartları Nelerdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine başlatılan sosyal konut projelerine başvurular sadece arsa ve iş yeri alanında devam ediyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde projeye rağbet sürerken geçtiğimiz günlerde kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başvuru tarihini bir hafta daha uzattıklarını söyledi. Yani arsa ve iş yeri için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar 14 Kasım tarihine kadar başvuru yapma hakkına sahip olacak.
 

Arsa ve İş Yeri Başvuruları Devam Ediyor

Sosyal konut projesine arsa ve iş yeri alanında başvurular devam ederken alınan bilgiler neticesinde bu projeye rağbet de günden güne devam ediyor. Ayrıca arsa ve iş yeri için başvuru tarihinin bir hafta daha uzadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adeta Müjdeli haberi de vatandaşlar ile paylaşmış oldu. Bunun ile birlikte konut başvuruları ise son buldu. Geçtiğimiz günlerde konut projesine başvuru son bulur iken ilk kura çekimi de yapıldı. Vatandaşlar ise merak ile diğer ilerde yapılacak olan kura çekimini bekliyor