Ekmek Fiyatlarına Zam Kapıda mı? Ekmek Fiyatları Ne Kadar Olacak? İşte Beklenen Açıklama.. Ekmek Fiyatlarına Zam Kapıda mı? Ekmek Fiyatları Ne Kadar Olacak? İşte Beklenen Açıklama..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrası başlatılan sosyal konut projesine rağbet artarken alınan bilgiler neticesinde ilk kura çekimi de yapıldı. Kura çekimi ile birlikte vatandaşlar ise kura çekimi sonrasında sonuçların nereden öğrenileceğini merak ediyor ve sonuclar haberimizde...
 

Sosyal Konut Projesinde Başvuru Sonuçları
 

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesine başvurular son bulurken alınan bilgiler neticesinde ilk kura çekimleri de yapıldı. Bunun ile birlikte vatandaşlar ise ev sahibi olup olmadıklarını hangi mecradan öğreneceklerini merak ederken sonunda beklenen açıklama geldi. Alınan bilgiler neticesinde e devlet üzerinden yapılan başvurular yine e devlet üzerinden öğrenilecek. Yani kura sonucu tamamlanır tamamlanmaz başvuruda bulunan vatandaşlar ise e devlete giriş yaparak Toki sahibi olup olmadıklarını öğrenme imkanına sahip olacak. Başvurular e devlet üzerinden alındığı gibi başvuru sonuçları da yine e devlet üzerinden yapılacak. Mart ayına kadar başvuruda bulunan vatandaşların ev sahibi olup olmayacağı ise belli olacak.