Sosyal konut projesine başvurular alınan bilgiler neticesinde 14 Eylül tarihinden bu yana devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde kameraların karşısına geçerek açıklamalar yaptı. Sosyal konut projelerine başvuruların 3 milyonu aştığını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir müjdelj haberi daha vatandaşlar ile paylaştı. Sosyal Konut Projesinde nakit para ödemesi sağlanacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, indirim oranının ise yüzde 25 olduğunu ifade etti. Bunun ile birlikte nakit ödeme sağlayan kişilerin 24 Eylül Cuma gününden itibaren bu indirimden yararlanacağını da söyledi.

Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri! Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri!

Sosyal konut projesinde nakit ödeme kolaylığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  sosyal konut vatandsa her türlü kolaylığın sağlandığını ifade etti. Bunun ile birlikte 14 Eylül tarihinden itibaren başvuruları başlayan sosyal konut projesine başvuru sayısı  da günden güne artıyor. Başvurular devam ederkenalınan bilgiler neticesinde hem nakit ödeme sağlayan kişiye hem de taksit ile ödeme yalan vatandaşa da her türlü kolaylık sağlanıyor. Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  nakit ödeme yapmak isteyen kişilerin de e devlet üzerinden başvuru yapabileceğine yönelik açıklamalar bulundu. Vatandaşlar ise bu nakit ödeme kolaylığından memnun olduklarını ifade etti.