Şok Marketler Zinciri alınan bilgiler neticesinde haftalık olarak aktüelli ürün listesini vatandaşlar ile paylaştı. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta Şok Marketler zincirinde özellikle nevresim takımlarındaki indirim dikkatlerden kaçmaz iken yüzde 35 oranında nevresim takımlarında indirim uygulandığı da belirlendi. Bunun ile birlikte nevresim takımları dışında yine diş macunu ve şampuan gibi ürünlerde de seçili markalarda yüzde 15 oranında bir indirim Şok Marketler zincirinde vatandaşlar ile buluşacak.

Şok Marketler Zincirinde Güncel Aktüel Listesi

Tarım Kredi Marketler Resmen Duyurdu! Gıda Ürünleri Başta Olmak Üzere Birçok Üründe İndirim Var Tarım Kredi Marketler Resmen Duyurdu! Gıda Ürünleri Başta Olmak Üzere Birçok Üründe İndirim Var

Güncel Aktüel'de ürün listesini paylaşan Şok Marketler zincirinde bu hafta nevresim takımı ve temizlik ürünlerinde büyük indirim uygulanırken alınan bilgiler neticesinde yine seçili gıda ürünlerinde de yüzde 50 oranında bir indirim meydana geliyor. Bunun ile birlikte Şok Marketler zincirinde yastık kılıfı ve yorgan kılıfı da yine yüzde 35 oranında bir indirim ile vatandaşı karşılıyor. Hatta aktüelde ürün listesinin hafta sonu yani cumartesi pazar geçerli olacak.