Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık olarak Hava durumuna ilişkin açıklamalarda bulunarak bu hafta sıcak havaların yerine soğuk havaların hakim olacağını dile getirdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiler neticesinde Özellikle bu hafta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde Soğuk havalar etkili olacak ve sıcaklık değerleri ise iki ila 4 derece arasında düşecek.

Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat! Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat!

Soğuk Havalar Yurdun Büyük Bir Bölümünde Etkili Olacak 

Hava durumuna ilişkin açıklamalarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde sıcaklık değerlerinin bu hafta düşeceğini ifade ederken aynı zamanda İç Anadolu Bölgesinde de sıcaklık değerlerinin iki ila 4 derece arasında düşeceğini ve hissedilebilir şekilde bu değerlerin etkili olacağını ifade etti. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiler neticesinde soğuk havaların bu hafta yurdun büyük bir bölümünde etkili olmak ile birlikte özellikle yağışlı havaların da Doğu Anadolu Bölgesi'nde gök gürültülü şekilde etkili olması beklenirken Ege ve Marmara kıyılarında ise Pastırma sıcakları sabah saatlerinde etkili olurken akşam saatlerinde ise sıcaklık değerleri 6 derece ila 8 derece arasında düşecek.