Otomobil Sektöründe En Çok Tercih Edilen Araba Belli Oldu! Hangi Araba Rağbet Görüyor? Otomobil Sektöründe En Çok Tercih Edilen Araba Belli Oldu! Hangi Araba Rağbet Görüyor?
Otomobil sektöründe en çok tercih konusu olan arabalar hangileri? Hangi araba daha çok tercih edildi? Bu sene araç fiyatlarına rağmen otomobil sektöründe hangi araç öne çıktı? Ve işte haberimizde..

Otomobil Sektöründe Araç Sıralaması!

Enflasyon farkının artması ile birlikte alınan bilgiye göre bazı araba fiyatları da neredeyse iki katına çıktı. Bunun ile birlikte alınan bilgiye göre ekonomik olarak neredeyse bütün araçların fiyatları arttı. Fakat hem konforu hem de kullanıcı açısında en çok tercih edilen araçların içinde ise passat yer aldı. Yani 2022 yılında en çok tercih söz konusu olan Passat araba markası gerek konforu gerek ise kullanışlı olmasından dolayı vatandaş tarafından en çok rağbet gören araba oldu. Bunun ile birlikte fiyat performansı açısından neredeyse iki katına çıkan Passat araba modelleri kullanışlı olması açısından da diğer otomobillere oran ile daha üst seviyede yer alıyor. Passat araba markasının tercih edilmesi ile otomobile rağbet daha da arttı. Otomobil sahipleri ise passat arana markasının diğer araçlara oranla fiyat olarak daha uygun olduğunu söyledi.