Sosyal Konut Projesinde Son Başvurular! Resmi Açıklama Yapıldı! Aman O Tarihe Dikkat.. Sosyal Konut Projesinde Son Başvurular! Resmi Açıklama Yapıldı! Aman O Tarihe Dikkat..

Türkiye'nin en çok tercih edilmekte olan bankalarından birisi İş Bankası'ndan yüzleri güldürecek haberi duyuruldu. Aralık ayının gelişiyle beraber İş Bankası büyük bir kampanyayı resmi internet sitesinde paylaştı. İş Bankası'na göre, bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak. Ancak kampanya ayrıntıları tam olarak nedir?

Türkiye'nin en çok tercih edilmekte olan bankalardan İş Bankası resmi internet sitesi üstünden kampanya detaylarını duyurdu. Bu kampanyanın ismi ise "Mobil temassız ödemelerinize 200 TL MaxiPuan" olarak belirlendi.

İş Bankası kampanyanın ayrıntılarını şu sözlerle ifade etti:

"1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her mobil ödeme işleminizde %3, toplam 200 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!"

Bu kampanyaya katılmak için Maximum Mobil veya İşCep "Kampanyalar" bölümünden ilgili kampanyadaki "KATIL" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Katılımınızı kampanya döncemi içerisinde dilemiş olduğunuz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilmektesiniz.

MOBİL TEMASSIZ ÖDEME NASIL YAPILIR?

Mobil temassız ödemeler Android 5.0 ile üzeri işletim sistemli NFC özelliği barındıran ceğ telefonlarıyla da yapılabiliyor. Telefonunuzun bildirim ve NFC ayarları aktif olmalı ve "varsayılan ödeme aracı" olarakda Maximum Mobil veya İşCep seçili olmak zorundadır. Telefonun temeassız ödemeler menüsünde seçili varsayılı ödeme aracı Ayarlar>Bağlantılar>NFC ve Temassız Ödemeler Alanından değiştirilebilmektedir.