Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan ve Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olan ilk evim ilk işyerim isimli projenin temel atma törenine dair açıklamalar yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde projeye başvuruların başladığı tarihten bu yana birçok kişi ilk evim ilk iş yerim isimli projeye başvuruda bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerini iletti. Bunun ile birlikte yaklaşık bir ay önce başvuruların başladığı projeye milyonlarca kişinin başvuru yapmasının ardından vatandaşlar ise temel atma töreninin ne zaman yapılacağını merak ederken sonunda beklenen açıklama yapıldı.

Soğuk Havalar Etkisini Yitiriyor mu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü Resmen Müjdeyi Duyurdu Soğuk Havalar Etkisini Yitiriyor mu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü Resmen Müjdeyi Duyurdu

İlk Evim İlk İş Yerim Projesinden Büyük Adım

Milyonlarca kişinin ilk evim işi ilk işyerim isimli projeye başvuru yapmasının ardından alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün itibarı ile Ankara'da temel atma törenine katılacağı da söyleniyor. Alınan bilgiler 25 Ekim tarihinde sosyal konut projesine dair temel atma töreni yapılıyor. Sadece Ankara'da değil birçok işe yapılacak olan sosyal konut projesine dair temel atma törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'dan telekonferans yöntemi ile katılacak.