Maraş'ta Mart Ayının İlk Haftasında Büyük Bir Deprem Olabileceği Uyarısı Maraş'ta Mart Ayının İlk Haftasında Büyük Bir Deprem Olabileceği Uyarısı
İhtiyaç kredisi veren bankalar alınan bilgiler neticesinde detayları açıkladı. Bunun ile birlikte Yapı Kredi ve TEB Bankası alınan bilgiler neticesinde 65.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verdiğine dair açıklamalarda bulundu. Gerekli koşulları sağlayan vatandaşlar ihtiyaç kredisinden yararlanmak adına Yapı Kredi ve TEB bankasının resmi internet sitesinden ya da bizzat kendi Bankası'ndan giderek başvuru işlemini gerçekleştirebilir. Fakat bunun ile birlikte Kredi notu en az 1200 olan vatandaşların bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip olduğu da açıklandı. Yani Yapı Kredi ve TEB bankaları Kredi notuna göre vatandaşa ihtiyaç kredisi sağlayacak.

İhtiyaç Kredisinin Detayları Belli Oldu..

Alınan bilgiler neticesinde Yapı Kredi ve TEB Bankası vatandaşa kredi notu en az 1200 olan kişilere ihtiyaç kredisi sağlanacağına dair açıklamalarda bulundu. Bunun ile birlikte sağlanacak olan Kredi miktarının 65.000 TL olduğunu açıklayan Yapı Kredi ve TEB Bankası kredi verecekleri vatandaşların kendi müşterileri olmasına da özen gösterdiklerini dile getirdi. Vatandaşlar ihtiyaç kredisinden yararlanmak adına detayları merak ederken alınan bilgiler neticesinde her iki bankada Kredi notuna oranla vatandaşa ihtiyaç kredisi sağlayacaklarını açıkladı.