IBAN numarası üzerinden ödeme alınacağına dair açıklamalar peş peşe yapılırken alınan bilgiler neticesinde vatandaşlar ise bunun detaylarını açıklıyor. Alınan bilgiler neticesinde bankaların IBAN numarası üzerinden 9000 TL'ye kadar kredi ödemesi alınacağına dair açıklamalar yapılırken bu ödemenin Eylül ayının sonuna kadar devam edeceğine dair de bilgi paylaşımı yapıldı. Kredi hakkında gerekli açıklamalarda bulunan Yapı Kredi özellikle nakit kredi ihtiyacı olan vatandaşlara seslenerek 9000 TL'ye kadar kredi verdiklerini açıkladı ve bankaya gitmeden internet üzerinden ya da mobil bankacılıktan başvuruların açık olduğunu da dile getirdi.

Dördüncü Tarımsal Destek Ödemeleri Az Önce Başladı! TC Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Ödeme Yapılacak! Dördüncü Tarımsal Destek Ödemeleri Az Önce Başladı! TC Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Ödeme Yapılacak!

Iban Üzerinden Nakit Kredi..

Yapı Kredi artık bankaya gitmeden IBAN üzerinden nakit kredi ihtiyacının oluşabileceğine dikkat çekerek vatandaşların 9.000 TL'ye kadar kredi olanağından faydalanacağını da söyledi. Yapı Kredi Ayrıca bu kampanyadan sadece kendi bankasına kayıtlı olan müşterilerin yararlanabileceği ile dikkat çekerek şubeye gitmeden mobil bankacılık üzerinden de başvuruların yapıldığını söyledi. Kampanyalar ile gündeme gelen Yapı Kredi alınan bilgiler neticesinde bu kampanyanın Eylül ayının sonuna kadar devam edeceğini de ifade etti.

Editör: TE Bilisim