Hilal Altınbilek sergilediği performans ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran ünlü oyuncu Hilal Altınbilek en son ATV ekranlarını izleyiciler ile buluşan bir zamanlar çukurova isimli dizide Züleyha karakterini hayat vererek tüm dikkatleri üzerine topladı. Dizinin final yapmasının ardından ünlü oyuncunun hayranları ise Hilal altınbilek'in ne zaman ekranları tekrardan döneceğini merak ile bekliyor.

Hande Erçel Öyle Bir Takipçi Sayısına Ulaştı ki.. Tüm Gerçek Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncunun Takipçileri Sahte mi? Hande Erçel Öyle Bir Takipçi Sayısına Ulaştı ki.. Tüm Gerçek Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncunun Takipçileri Sahte mi?

Hilal Altınbilek İnzivaya Çekildi

ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan bir zamanlar çukurova isimli dizi yayınlandığı günden bu yana ünlü oyuncu Hilal Altınbilek dizinin başrol oyuncusu olarak Züleyha karakterini hayat veriyor. Diziden bu zamana kadar birçok oyuncu ayrılsa da ünlü oyuncu kadroya veda etmeyen sayılı oyuncular arasında yer aldı. Bunun ile birlikte bir zamanlar çukurova isimli dizinin final yapmasının ardından Hilal altınbilek'in hangi projede yer alacağı ise ünlü oyuncunun hayranları tarafından araştırılıyor. 4 sezon boyunca ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan bir zamanlar çukurova dizisinin başrolünde yer alan ünlü oyuncu biraz dinlenme kararı aldı. Alınan bilgiler neticesinde her ne kadar kendisine birçok yerden teklif gelse bile Hilal Altınbilek kendine zaman ayırmayı tercih etti. Yaz dizilerinde hiçbir zaman yer almayan ünlü oyuncunun şimdi hangi proje ile anlaşma sağlayacağı ise merak söz konusu oldu.

Editör: TE Bilisim