Hande Erçel Tükürdüğünü Yaladı! Kerem Bürsin'e Geri mi Döndü? Hande Erçel Tükürdüğünü Yaladı! Kerem Bürsin'e Geri mi Döndü?

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve ekranların romantik komedi dalındaki dizileri arasında yer alan sen çal kapımı isimli dizide Serkan karakterini hayat veren ünlü oyuncu Kerem Bursin bu dizi sayesinde çok iyi bir çıkış yakaladı. Bunun ile birlikte aynı şekilde Eda karakteri ile ekranlara gelen Hande Erçel de sen çal kapımı isimli dizide rol aldıktan hemen sonra gerek Türkiye'de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olarak adından çokça söz ettirmeyi başardı. Sen çal kapımı isimli dizide tanıştıktan sonra Aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Kerem Bursin ve Hande Erçel kısa bir süre önce ayrılarak ilişkilerine son noktayı koymuştu. Fakat alınan bilgiler neticesinde ikilinin barıştığına yönelik iddialarda peş peşe gelirken geçtiğimiz günlerde Kerem Bursin kameraların objektifine yakalanarak gazetecilerin merak ettiği soruları yanıtladı.
Kerem Bursin Resmen Belli Etti
Hande erçel ile Kerem Bursin geçtiğimiz günlerde bir mekanda konuşurken yakalandı. Bunun ile birlikte ikilinin tekrar barıştığına yönelik her ne kadar iddialar gündeme gelse de ne Hande Erçel'den ne de Kerem Bursin'den bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması dikkatlerden kaçmadı. Fakat Geçtiğimiz günlerde kameraların objektifine yansıyan ünlü oyuncu Kerem Bursin gazetecilerin Hande Erçel hakkında sorduğu soruya burası yeri değil diyerek yanıt vererek adeta iddiaları doğruladı. Kerem Bursin'in yaptığı bu açıklama ise ikilinin ilişkilerine bir şans daha verdiğine yönelik iddiaları doğrular nitelikte oldu..