Gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında birçok hayran kitlese sahip olan ünlü oyuncu Hande erçel en son sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterine hayat vererek çok iyi bir çıkış yakaladı. Bunun ile birlikte Hande Erçel'in takipçi sayısının günden güne artması ise magazin gündeminde adeta olay oldu.

Hadise Konserlere Aralıksız Devam Ederken Dinçerler Cephesinden Şok Atak Geldi.. Hadise Konserlere Aralıksız Devam Ederken Dinçerler Cephesinden Şok Atak Geldi..

Hande Erçel'in Takipçi Sayısı Resmen Olay Oldu

Ünlü oyuncunun takipçi sayısı olay olurken bunun ile birlikte Hande Erçel'in sen çal kapımı dizisi ile yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olmasının ardından takipçi sayısının arttığına yönelik bir gerçekte ortaya çıktı. Yani alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun takipçilerinin neredeyse yarısı yurt dışından oluşmak ile birlikte bunun dışında Türkiye'den de birçok hayran kitlesine sahip olduğu biliniyor. Ünlü oyuncu Hande erçel'in takipçi sayısı dışında bundan böyle hangi projede yer alacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu.