Gerek iş hayatı gerek ise özel hayatı ile sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Hande Erçel alınan bilgiler neticesinde sosyal medyada en sık kullanan oyuncuların başında yer alıyor. Bunun ile birlikte ünlü oyuncu magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alırken genelde Kerem Bursin ile yaşadığı aşktan dolayı hayranları tarafından destekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Kerem Bursin ile bir kafede kameralarını objektifine yansıyan ünlü oyuncu Hande erçel bu konu hakkında her ne kadar açıklamada bulunmasa da alınan bilgiler neticesinde ikilinin barıştığına yönelik iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte Hande erçel ve Kerem Bursin hayranları ise ikilinin barıştığına dair olumlu yönde eleştiriler yapıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkında Yeni Gelişme! Bursin Resmen İtiraf Etti Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkında Yeni Gelişme! Bursin Resmen İtiraf Etti

Erçel Yine Sosyal Medyayı Salladı 

Fox TV ekranlarını izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterine Hayat verdikten hemen sonra gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Hande Erçel'in sosyal medyada takipçi sayısı da günden güne artıyor. Bunun ile birlikte sosyal medyayı çok sık kullanan ünlü oyuncunun yaptığı paylaşımlarda neredeyse her gün magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alırken ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde ev poz vererek adeta hayranlarını ikiye böldü. Kime hayranları ünlü oyuncunun zayıfladığını dile getirse de kimi hayranları ise Hande Erçel'in zayıflamadığını ifade etti. Bunun dışında alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun en son paylaştığı fotoğrafa ise kısa zamanda birçok yorum ve beğeni de peş peşe geldi.