Hande Erçel gerek iş hayatı gerek özel hayatı ile magazin gündeminde neredeyse her gün konuşulan isimler arasında yer alırken alınan bilgiler neticesinde ünlü ismin hangi projede yer alacağı ise merak söz konusu olurken ünlü oyuncudan açıklama gecikmedi. Son zamanlarda sessizliğini koruyarak herhangi bir açıklamada bulunmayan ünlü oyuncu Hande Erçel arkadaşı ile otururken bir mekanda görüntülendi. Bunun ardından ünlü oyuncu gazetecilerin merak ettiği soruları da yanıtladı.

Hande Erçel Proje Hakkında Konuştu

Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkında Yeni Gelişme! Bursin Resmen İtiraf Etti Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkında Yeni Gelişme! Bursin Resmen İtiraf Etti

En son sen çal kapımı isimli dizide başrolde yer aldıktan hemen sonra başka projelerde yer almak yerine genelde reklam filmleri ile anlaşma sağlayan ünlü oyuncu bir mekan çıkışı objektiflere yakalanarak gazetecilerin merak ettiği soruları yanıtladı. Hande Erçel hayranları ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağını merak ederken ünlü oyuncu şu an için herhangi bir proje ile anlaşma sağlamadığını bir kere daha belirtirken projeleri değerlendirdiğini fakat herhangi bir projeye kendini yakın hissetmediğini de ifade etti. İçine sinen bir proje olduğu takdirde ekranlara geri döneceğini belirten ünlü oyuncu Hande Erçel hayranlarına da böylece müjdeli haberi vermiş oldu.