Yasak Elma Dizisi Öyle Bir Fırsat Yakaladı ki.. Dizide Neler Oluyor? Yasak Elma Dizisi Finale mi Yaklaştı Yasak Elma Dizisi Öyle Bir Fırsat Yakaladı ki.. Dizide Neler Oluyor? Yasak Elma Dizisi Finale mi Yaklaştı

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisi alınan bilgiler neticesinde ekranlara geldiği günden bu yana gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile en çok konuşulan diziler arasında yer alıyor. Ekran başındaki izleyiciler Gönül Dağı dizisinin özellikle konusu dışında oyuncu kadrosu ile de çok başarılı olduğunu ifade ederken dizinin yayınlanan son bölümünde de çok iyi reyting sonuçları elde ederek yine reytinglerde adeta ilk sıraya yerleştiği ortaya çıktı. Yani Gönül Dağı dizisi diğer sezonlarından herhangi bir şey eksiltmeyerek çok iyi sonuçlar alarak yoluna devam ediyor.

Gönül Dağı Dizisine Reyting Şoku

Her ne kadar ekran başındaki izleyiciler bu sezon Dilek karakterinin kadroda olmamasından dolayı reyting oranının düşeceğini ifade etse de alınan bilgiler neticesinde Gönül Dağı dizisi bu sezonda yine ilk sırayı hiç kimseye kaptırmayarak birincilik elde etmeyi başardı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisi yayınlanan son bölümü ile ekran başındaki izleyicileri adeta ekranlara kilitledi. Ekran başındaki izleyiciler ise şimdiden dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor.

 

Editör: Fikret İMAMOĞLU