EDHO Dizisinin Başarılı Oyuncusu Tatavlalı Karakteriyle BBCS Dizisinde Yer Alacak! Oktay Kaynarca'nın Beklediği İsim! EDHO Dizisinin Başarılı Oyuncusu Tatavlalı Karakteriyle BBCS Dizisinde Yer Alacak! Oktay Kaynarca'nın Beklediği İsim!

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan gönül dağı dizisi gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da alınan bilgiler neticesinde yayınlanan son reyting sonuçlarında Gönül Dağı dizisinin istediği reyting sonuçlarını elde edemediği ortaya çıkarken tahtını ise başka bir diziye kaptırması sosyal medyada adeta olay oldu.

Gönül Dağı Dizisi İkinci Sıraya Yerleşti

Ilk sezon ile çok iyi bir çıkış yakalayan Gönül Dağı dizisi alınan bilgiler neticesinde 2. sezonunda yine çok iyi bir çıkış yakaladı fakat yalıçapkını isimli dizinin başlamasının ardından ekran başındaki izleyicilerin bir kısmı Gönül Dağı dizisi yerine yalı çapkını isimli diziyi tercih etti. Bunun ile birlikte sosyal medyada gündem olan bu olay ise Gönül Dağı isimli dizinin izleyicilerini üzerken alınan bilgiler neticesinde dizinin her ne kadar final yapacağına dair iddialar gündeme gelse de bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmaması gönüllere su serpti.