Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi alınan bilgiler neticesinde Show TV ekranlarında kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Devrim Özkan ile birlikte Ertan Saban çok başarılı bir performans ortaya koyduğu diziye alınan bilgiler neticesinde Özge Özberk de dahil oldu. Diziye yeni oyuncuların dahil olmasının ardından ekran başındaki izleyiciler ise Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin akıbetini merak ediyor.

Yargı, Teşkilat ve Tozluyaka Dizilerine Karşı Yeni Rakip Geliyor! Yargı, Teşkilat ve Tozluyaka Dizilerine Karşı Yeni Rakip Geliyor!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Neler Olacak?

Show TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan gelsin hayat bildiği gibi dizisine birçok yeni oyuncu dahil oldu. Alınan bilgiler neticesinde Özge Özberk dışında gelsin hayat bildiği gibi dizisine Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak, Ahsen Eroğlu gibi önemli isimler de dahil olduktan hemen sonra ekran başındaki izleyiciler ise dizide yeni kadronun neler getireceğini merak ediyor. Her ne kadar gelsin hayat bildiği gibi dizisinin final yapacağına dair iddialar gündeme gelse de alınan bilgiler neticesinde dizi kemik izleyici kadrosundan tam not alarak yoluna devam ediyor.