Fox TV bu sezon her ne kadar iddialı projeleri gündeme getirse de alınan bilgiler neticesinde genellikle final kararı ile gündeme geldi. En son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan kusursuz kiracı isimli dizi 6. bölümü ile ekranlara veda etme kararı aldı. Her ne kadar dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekse de istediği reyting sonuçlarını elde edemedi.

Gönül Dağı Dizisi Öyle Bir Şey İle Karşı Karşıya Kaldı ki.. Dizi Son mu Buluyor? Gönül Dağı Dizisi Öyle Bir Şey İle Karşı Karşıya Kaldı ki.. Dizi Son mu Buluyor?

Fox Tv İddialı Projelere Elveda Dedi!

Bu sezon yine çok iddialı başlayan Fox TV alınan bilgiler neticesinde yine final kararları ile gündeme geldi. Fox TV dışında bu sezon birçok yaz dizisi de ekranlara veda etme kararı aldı. TRT1 ekranlarında yayınlanan Mükemmel Eşleşme isimli yeni dizinin de 13. bölümü ile birlikte ekranlara veda edecek olan diziler arasında yer alıyor. Bunun ile birlikte Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan Seversin isimli proje de final kararı ile gündeme geldi. Bu dizilerin final kararı alması ise kemik izleyici kadrosu her ne kadar üzse de dizilerin istediği reyting sonuçlarını elde edemediği ortaya çıktı.
 

Editör: Fikret İMAMOĞLU