Erken yaşta emeklilik alınan bilgiler neticesinde birçok vatandaşın sorunu haline gelse de bunun ile birlikte erken yaşta emeklilik için resmen tarih verildi. Birçok vatandaş nasıl erken yaşta emekli olacaklarına dair araştırmalarda bulunsa da alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan meclis açılır açılmaz erken yaşta emekliliği gündeme taşıyacaklarına dair açıklamalarda bulunmuştu.

Borçlarına Nefes Aldıracak Müjde: Kamu Borçları Yapılandırılıyor! Borçlarına Nefes Aldıracak Müjde: Kamu Borçları Yapılandırılıyor!

Bu açıklamalar ile birlikte sonunda beklenen tarih yaklaşırken vatandaşların gözleri ise Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden çıkacak olan karara çevrildi. Erken Yaşta Emeklilik Sorunu Çözüme Kavuşuyor Erken yaşta emeklilik sorunu alınan bilgiler neticesinde Aralık ayında çözüme kavuşuyor. Aralık ayında meclise sunulacak olan erken yaşta emekliliğin ardından kimlerin erken yaşta emekli olacağına dair maddeler de artık netlik kazanacak. Bunun ile birlikte kime vatandaşlar erken yaşta emekli olmak için hangi noktaların dikkate alındığını merak ederken şimdi ise gözler Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde alınacak olan karara çevrildi. Aralık ayında Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelecek olan erken yaşta emeklilik kanunu ile ilgili birtakım noktalarda merak söz konusu oldu.

Editör: TE Bilisim