Maaşlara Beklenen Ek Zam Geldi mi? İşte Son Gelişmeler ve Şok Edici Detaylar! Maaşlara Beklenen Ek Zam Geldi mi? İşte Son Gelişmeler ve Şok Edici Detaylar!

Emekli vatandaşlara yönelik müjdeli haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi. Alınan bilgiler neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emekli maaşını alan emekli vatandaşlara 5000 TL ödeme yapılması gerektiğini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat vermesinin ardından 3 kamu Bankası harekete geçerek emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladı. Bunun ile birlikte gerekli şartları yerine getiren emekli vatandaşların Ziraat Bankası üzerinden alınan bilgiler neticesinde 36 ay vade ile 5000 TL civarında ihtiyaç kredisi alacaklarına yönelik açıklamalar da yapıldı. Bunun dışında Ziraat Bankası ile birlikte 2 Kamu Bankası daha emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

Emekli Vatandaşlara İhtiyaç Kredisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat vermesinin ardından Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank harekete geçerek emekli vatandaşlara ihtiyaç kredisi vereceklerini duyurdu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde gerekli şartları sağlayan emekli vatandaşlar Ziraat Bankası VakıfBank ya da Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekebilecek. Ihtiyaç kredisinin tutarının ise 5000 TL'ye kadar çıktığı yönünde açıklamalarda peş peşe yapıldı.