Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri! Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri!
Emekli promosyonlarında alınan bilgiler neticesinde sona yaklaşılırken kimi bankalar ise yüzde kaç oranında promosyon vereceğini açıkladı. Bu bankalar arasında Yapı Kredi yer alırken alınan bilgiler neticesinde bu bankanın emeklilere verdiği promosyon miktarı da belli oldu. Birçok banka promosyon ödemesinde birbirleri ile yarışırken alınan bilgiler neticesinde Yapı Kredi'nin verdiği promosyon miktarı da ortaya çıktı. Yapı Kredi'nin vatandaşlara tanıdığı promosyon miktarının 7.500'e kadar çıktığı ifade edilirken kimi bankaların ise 5.000'in üzerinde promosyon sağlamadığı dile getirildi. Hatta en çok promosyon ödemesi yapan bankaların başında ise Yapı Kredi yer aldı.

Emekli Promosyonlarında Önemli Açıklama..

Emekli promosyonlarında sona yaklaşılırken alınan bilgiler neticesinde promosyon kampanyaları da devam ediyor. Bunun ile birlikte kime bankalar promosyon ödemelerinde adeta birbirleri ile yarışır vaziyette geldi. Yapı Kredi promosyon ödemesini açıklayarak 7500 civarında emekli vatandaşlara promosyon sağlayacağını açıkladı. Eylül ayının sonunda bitecek olan promosyon kampanyasında ise şimdilik Yapı Kredi en iyi oranda promosyon sağlayan bankaların başında yer alırken kimi emekli vatandaşlar ise promosyon ödemesinde Yapı Kredi'yi tercih ediyor.