Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri! Altın ve Döviz Piyasalarında Yeni Gelişmeler ve İslam Memiş'in Son Öngörüleri!
Emekli promosyon ödemesinde kampanya devam ederken alınan bilgiler neticesinde emekli vatandaşlar ise promosyon ödemesini ne zaman yapılacağını araştırıyor. Alınan bilgiler neticesinde emekli promosyonlarında sona yaklaşılırken bunun ile birlikte Eylül ayının sonuna kadar emekli promosyon kampanyasının devam ettiğini açıklayan bankalar ise bu ayın sonuna kadar başvuru yapılacağını da bildirdi. Bunun ile birlikte kimi bankalar emekli promosyonlarında eski müşterilerine ayrıcalık tanırken kimi bankalar ise emekli maaşını 3 yıl taahhüt sözü verdikten sonra kendi Bankasına Taşıyan müşterilere emekli promosyonlarında ayrıcalık tanımaya devam ediyor.

Emekli Promosyonlarında Büyük Gün

Emekli vatandaşlar 3 yıl taahhüt sözü verdikten hemen sonra emekli maaşlarına bankalara taşıyarak emekli promosyon elde etme hakkına sahip oluyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde hangi bankaların yüzde kaç oranında Emekli promosyonu verdiği araştırma söz konusu olurken alınan bilgiler neticesinde bankalar Eylül ayının sonunu işaret ederek emekli promosyonlarında sona yaklaşıldığının bilgisine de verdi. Emekli vatandaşlar ise şimdi merak ile emekli promosyon ödemesini ne zaman sağlanacağını araştırıyor.