Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat! Emeklilik Hakkınızı Almanın Yolu: Farklı Sigorta Kollarında Çalışanlar Dikkat!
Alınan bilgiler neticesinde emekli promosyonlarında sona yaklaşırken bunun ile birlikte emekli promosyonlara son başvuru tarihi de belli oldu. Sadece emekli vatandaşların yararlanabileceği ve 3 yıl taahhüt sözü verdikten hemen sonra emekli maaşına istediği bankaya taşıyan vatandaşlara emekli promosyonları tanımlanıyor. Bunun ile birlikte emekli vatandaşlar ise promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağını merak ederken kampanyanın ne zaman biteceğini de adeta merak ediyor. Alınan bilgiler neticesinde bir buçuk ay önce başlayan emekli promosyonlarına başvuruların Eylül ayının sonuna kadar devam edeceğine yönelik açıklamalar peş peşe yapılırken kampanyanın bitmesine ise sadece 10 gün kaldığı ortaya çıktı.

Emekli Promosyonlarında Son Başvuru Tarihi

Alınan bilgiler neticesinde emekli vatandaşların %50'sinden çoğunun emekli promosyon hakkı için birçok banka ile anlaşmasının ardından kimi emekli vatandaşlar ise hangi bankanın yüzde kaç oranında promosyon sağladığını hala araştırıyor. Emekli promosyon başvuruları devam ederken alınan bilgiler neticesinde bu promosyon başvurularının Eylül ayının son gününe kadar devam edeceğine dair açıklamalarda peş peşe yapıldı.