Borçlarına Nefes Aldıracak Müjde: Kamu Borçları Yapılandırılıyor! Borçlarına Nefes Aldıracak Müjde: Kamu Borçları Yapılandırılıyor!
Emekli promosyonlarında her ne kadar sona yaklaşırken alınan bilgiler neticesinde emekli vatandaşlar ise emekli maaşını taşıyacakları bankaların yüzde kaç oranında promosyon verdiğini araştırırken kimi bankalar promosyon tutarını açıklarken kimi bankalar ise vatandaşlara birebir bilgi vereceklerine dair açıklamalarda bulundu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde emekli promosyonlarında son başvuru tarihinin ise Eylül ayının son günü olduğu ifade edilirken kimi vatandaşlar hala Emekli promosyonu için uğraştıklarını ve hangi bankanın daha fazla promosyon Hakkı sağladığını araştırdıklarını ifade etti.

Emekli Promosyonlarında Detay Araştırma

Emekli vatandaşlar 3 yıl taahhüt sözü verdiği bankalara emekli maaşını taşıyarak emekli promosyonunu elde etmek için son günleri sayarken bunun ile birlikte kimi bankalar ise hala yüzde kaç oranında promosyon verdiğini açıklamadı. Bunun ile birlikte emekli promosyonlarında son tarih Eylül ayının son günü olarak işaret edilirken emekli vatandaşlar ise Yapı Kredi'nin diğer bankalara oranla daha iyi promosyon hakkı elde ettiğini ifade ediyor.