Emekli promosyonlarında alınan bilgiler neticesinde başvurular devam ederken bunun ile birlikte uzman ekonomistler ise emekli promosyonlarına yönelik açıklamalarda bulunarak başvuruların bu ay sonunda biteceğini dile getirdi. Bunun ile birlikte emekli promosyonları için başvuruların Eylül ayının sonuna kadar devam edeceği dile getirilirken başvuruda bulunmayan emekli vatandaşların ise bir an önce başvuru yapması gerektiği hususunda uyarılar da yapıldı. Uzman ekonomistler özellikle başvuruların 5 gün bile sürdüğünü ifade ederek başvuruda bulunmayan emekli vatandaşların başvuru yapmak için sadece bir haftalarının olduğunu dile getirdi.

İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor

Emekli Promosyonlarında Son Günler

Emekli promosyonlarında sona yaklaşılırken son başvuru tarihinin ise 30 Eylül olduğu açıklandı. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde emekli vatandaşlar ise hangi bankadan daha fazla promosyon sağlayacaklarını araştırmaya devam ediyor. Kimi bankalar emekli promosyonlarında verecekleri miktarı açıklarken kimi bankalar ise bire bir müşteriye bilgi sağladıklarını söylüyor. Emekli Promosyon başvuruların da sona yaklaşılırken başvuruda bulunan emekli vatandaşlar ise promosyon ücretini ne zaman alacaklarını merak ediyor.

Editör: TE Bilisim