Emekli promosyon başvurularında sona gelindi. Alınan bilgiler neticesinde Eylül ayının sonunda başvuruların son bulacak olmasından dolayı uzman ekonomistler özellikle emekli vatandaşlara seslendi. Başvuruda bulunmayan vatandaşların başvuru yapması gerektiğini söyleyen uzman ekonomistler başvuru sürecinin bir kaç gün aldığını da belirtti. Bunun ile birlikte 30 Eylül tarihinde ise başvuruların son bulacağına yönelik açıklamalarda bulundu.

Emekli Promosyonlarında Kırmızı Çanlar Çalıyor!

Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları! Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları!

Yaklaşık bir buçuk ay önce başlayan emekli promosyonlarında alınan bilgiler neticesinde sona yaklaşıldı. Bunun ile birlikte uzman ekonomistler adeta emekli vatandaşları uyararak başvuruda bulunmayan kişilerin 30 Eylül tarihine kadar başvurması gerektiğine dair bilgi paylaşımı yaptı. Bunun dışında emekli promosyonuna başvuruda bulunan vatandaşların başvuruları onaylandığı takdirde alınan bilgiler neticesinde Ekim ayında ödeme alma hakkına sahip olacaklar. Ayrıca ödemelerin ise Ekim ayının ortasında yapılacağına yönelik açıklamalarda peş peşe geldi. Uzman ekonomistler ise başvurular dışında birçok bankanın emekli promosyon bilgisi verdiğine dair bilgi paylaşımı yaptı.