Emekli promosyon ödemesi alınan bilgiler neticesinde vatandaşların 3 yıl taahhüt sözü verdikten hemen sonra vatandaşa tanınan ödeme olarak gündeme geldi. Birçok banka emekli promosyon ödemesini 7500 olarak açıklarken bir diğer bankalar ise emekli promosyon ödemesinin 10.000 TL civarında olduğuna yönelik açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar ile birlikte emekli vatandaşlar ise emekli promosyon ödemelerine başvuru yapılıp yapılmayacağını merak ederken bu konu hakkında da bankalardan açıklama gecikmedi.

Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın! Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın!

Emekli Promosyon Müjdesi Geldi

Her ne kadar Eylül ayında emekli promosyona dair kampanyanın biteceğine yönelik açıklamalar peş peşe gelse de alınan bilgiler neticesinde birçok banka emekli promosyon ödemesi kampanyası uzattıklarını ve Ekim ayına kadar da kampanyanın devam edeceğini bildirdi. Yani emekli promosyona başvuruların devam ettiğine yönelik birçok bankadan açıklama gecikmez iken emekli vatandaşlar ise soluğu bankalarda aldı. Emekli olan vatandaşlar 3 yıl taahhüt sözü verdikten hemen sonra bankalardan promosyon ödemesi alabilecek. Promosyon ödemesini ne zaman yapılacağı ise bankadan bankaya değişiklik gösteriyor.