İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor İhtiyaç Sahibi Ailelere Yönelik Çocuk Para Desteği 2023 Yılında Artıyor
Emekli promosyonları hakkında alınan bilgiler neticesinde sona yaklaşılırken vatandaşlar ise ödemelerin ne zaman yapılacağını merak ile beklerken sonunda beklenen açıklama yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde Eylül ayının sonunda emekli promosyonlarına dair başvurular biterken başvuruların bitmesinin ardından ise emekli vatandaşlara 2 hafta içerisinde ödeme yapılacağına dair açıklamalar da peş peşe geldi. Yani ödemelerin Ekim ayına doğru yapılacağı belirtilirken alınan bilgiler neticesinde Eylül ayının sonunda ise emekli promosyonlarına dair başvuruların biteceği de gündeme geldi. Başvurularının bitmesinin ardından 2 hafta içerisinde ise emekli vatandaşları ödeme yapılacak.

Emekli Promosyon Ödemeleri..

Emekli promosyon ödemeleri hakkında merak edilen soruları yanıtlayan uzman ekonomistler Ekim ayında emekli vatandaşların promosyon ödemesi alabileceğine dair açıklamalarda bulundu. Bunun ile birlikte emekli promosyonlarına yapılan kampanyanın Eylül ayında son bulmasının ardından emekli vatandaşlar emekli maaşının o bankada 3 yıl taahhüt sözü vermesi ile birlikte emekli promosyonunu da alacak. Emekli promosyonlarında sona yaklaşılırken emekli vatandaşlar ise hala hangi bankanın yüzde kaç oranında promosyon verdiğini araştırıyor..
Editör: TE Bilisim