Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın! Garanti BBVA'dan Sürpriz Kampanya: Yalnızca Mobil Uygulama ile 10 Bin TL Kazanın!

Emekli promosyon ödemeleri devam ederken alınan bilgiler neticesinde emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarına hangi bankaya yatıracaklarını araştırıyor. Vatandaşlar bu noktada hangi bankanın daha çok promosyon verdiğini araştırırken bankalar ise promosyon ödemeleri hakkında açıklama yapmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde kim ve bankalar 5.000 üzerinde kimi bankalar ise 7.000 civarında promosyon vermeye devam ederken kimi iddialar ise bazı bankaların 15.000 civarında promosyon ödemesi vereceğini söylüyor. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarına hangi banka daha çok promosyon ödemesi verirse ona vereceklerini dile getirdi.

Emekli Promosyonlarında Son Günler..

Emekli promosyon ödemelerinde son günlere yaklaşılırken alınan bilgiler neticesinde bazı bankalar promosyon ödemelerini de arttırıyor. Bunun ile birlikte emekli olan vatandaşlar 3 yıl o bankada kalma sözü ile emekli maaşını yatırdığı bankadan promosyon elde edebiliyor. Bunun ile birlikte hangi bankada yüzde kaç oranında promosyon sağlayacağını ise o bankadan öğrenilebilme hakkına sahip olabiliyorlar. Kimi bankalar promosyon ödemelerini 5.000'in üzerine çıkarmazken kimi bankalar ise bu ödemeleri günden güne arttırıyor.

Editör: TE Bilisim