Emekli promosyon kampanyası devam ederken bunun ile birlikte emekli vatandaşlar ise ödemeye dair araştırma yapmaya devam ederken emekli promosyon ödemesini ne zaman yapılacağına dair açıklamalarda peş peşe geldi. Bunun ile birlikte emekli promosyon kampanyasında son başvuru tarihinin Eylül ayının 30'u olması ile birlikte alınan bilgiler neticesinde vatandaşlar ise ödemenin ne zaman yapılacağını araştırıyor. Emekli vatandaşların merak ile beklediği promosyon ödemesine dair net bir tarih belli oldu..

Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları! Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları!

Emekli Promosyon Ödemesinde Tarih Netleşti

Alınan bilgiler neticesinde emekli promosyona başvurular devam ederken bunun ile birlikte emekli promosyon ödemesinin Pazartesi gününden itibaren yapılacağına dair açıklamalar da gelirken bu açıklama vatandaşın yüzünü güldürdü. Eylül ayının sonuna kadar başvuruların devam edeceğini belirten uzman ekonomistler ise başvuruda bulunmayan emekli vatandaşları uyararak başvuru sürecinin uzun sürdüğünü de ifade etti. Bunun ile birlikte Pazartesi gününden itibaren yani 26 Eylül'den itibaren emekli promosyon başvurusu yapan vatandaşlara gerekli ödemeler sağlanacak. Ödemelerin sağlanması ile birlikte emekli promosyon başvurusunun ise 30 Eylül tarihinde son bulacağı bir kere daha yinelendi.

 

Editör: Fikret İMAMOĞLU