Yeni Yıla Müjde İle Giriyoruz! Hem Maaşlara Zam Geliyor! Hem de Sosyal Yardımlara! Sosyal Yardımlar Ne Kadar Olacak? Yeni Yıla Müjde İle Giriyoruz! Hem Maaşlara Zam Geliyor! Hem de Sosyal Yardımlara! Sosyal Yardımlar Ne Kadar Olacak?

Eğitim desteğinin detayları merak edilirken alınan bilgiler neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından eğitim desteğine dair detaylar da belli oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı alınan bilgiler neticesinde eğitim desteğinden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle e-devlet üzerinden başvuru yapması gerektiğini belirtti. E-devlet üzerinden başvuruda bulunan kişilerin eğitim desteği adına araştırılacağını belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bunun ile birlikte e-devlet'ten sosyal yardımlara girerek eğitim desteği butonuna tıklayarak yardımdan yararlanılacağının altını çizdi. Ayrıca eğitim desteğinden sadece maddi olarak Durumu iyi olmayan kişilerin yararlanması gerektiğini de söyledi.

Eğitim Desteğinin Detayları..

Eğitim desteği hakkında açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özellikle bu destekten maddi olarak Durumu iyi olmayan vatandaşların yararlanabileceğine dikkat çekerek Ayrıca e-devlet üzerinden başvuruların açıldığını da söyledi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık eğitim desteğinin maddi olarak aileye verileceğini ifade etti. E-devlet üzerinden devam eden sosyal yardımlardan ise kaç kişiye yararlanacağı şimdiden merak söz konusu oldu.

Editör: TE Bilisim