EDHO Dizisinde muhteşem performans sergileyen Engin Benli yeni dizisini açıkladı. Hangi karakteri canlandıracak merak konusu oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine ayrı bir hava katmaya geliyor. Eski dostu Oktay Kaynarca ile yeniden aynı dizide yer alacak.

Tatavlalı Karakterini Canlandıracak

Engin Benli, dizide Tatavlalı karakterini canlandıracağını açıkladı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki güncel gelişmelerle birlikte dizide neler olacağını aktarmayı sürdüreceğiz. Engin Benli'nin diziye katılması pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Çünkü usta ismin önceki yapımlarda nasıl karaktere sahip olduğunu biliyoruz.

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Sipahi Dizisinin İlk Bölümü Olay Yarattı! Gaziantep'te Geçen Sahneler Çok Dikkat Çekecek! Sipahi Dizisinin İlk Bölümü Olay Yarattı! Gaziantep'te Geçen Sahneler Çok Dikkat Çekecek!

"Sabit'in adamları büyük bir transfere hazırlanırken Orhan bu transferi Dumrul'a haber verir. Cezayir, Orhan'a güvenmemekten yanadır. Cezayir, Sabit'in işlerine taş koyar ve Sabit'i kızdırır. Sabit, intikam almak için hain bir yol izler ve Cezayir'i en yakın arkadaşıyla tehdit etmeye, kendisinden alınanları kaba kuvvetle almaya karar verir. Firuze ve Leyla, Cezayir'e net kararlar alarak gider. İkisi de Cezayir'in hem sevgisini ölçmek hem de kendi bağımsızlıklarına bir adım daha yaklaşmak için Cezayir'in önüne boşanma evraklarını koyar."