Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar! Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar!

Dolar kurunun en son en yüksek seviyeye çıkmasının ardından alınan bilgiler neticesinde vatandaşlar ise doların hangi seviyede ilerleyeceğini merak ediyor. Alınan bilgiler neticesinde uzman ekonomistler Dolar kurunu yükseldiğini belirterek doların en yüksek seviyeyi gördüğünü ve 18, 20 seviyesini açtığını ifade etti. Doların yüksek seviyeleri çıkmasının ardından vatandaşlar ise dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini araştırıyor.

Dolar Kuru En Yüksek Seviyesinde..

Altın kurunun yükselmesinin ardından alınan bilgiler neticesinde Dolar kuru da en yüksek seviyeye çıktı. Bunun ile birlikte vatandaşlar dolar kurunun yükselip yükselmeyeceğini merak ederken alınan bilgiler neticesinde dolar kurunun özellikle Ekim ayında en yüksek seviyeyi bulacağına yönelik açıklamalarda peş peşe yapıldı. Eylül ayında en yüksek seviyelere ulaşan dolar kurunun en son 18,20 seviyesinde kuru kapattığına yönelik açıklamalar yapılırken uzman ekonomistler ise ekim ayını işaret etti. Her ne kadar dönemin en yüksek seviyesine çıksa da alınan bilgiler neticesinde doların bir düşüş yaşadıktan hemen sonra özellikle Ekim ayında 18,20 seviyesinden daha yüksek seviyelere çıkacağına yönelik açıklamalar da vatandaşı tedirgin etti.