Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar! Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar!

Dolar kurunda yaşanan hareketlilikten dolayı vatandaşlar her ne kadar doların ne kadar olacağını merak ederken alınan bilgiler neticesinde bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmaması dikkatlerden kaçmadı. Bunun ile birlikte doların İlerleyen dönemlerde 20 TL olacağına yönelik iddialar gündeme gelse de bu konuyu doğrular nitelikte herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Dolar Kurunda Neler Oluyor?

Dolar kurunda yaşanan hareketlilikten dolayı dolara yatırım yapan vatandaşlar doların hangi seviyede ilerleyeceğini araştırırken kimi ekonomistler doların yükseleceğini söylerken kimi ekonomistler ise doların 2023 Ocak ayına kadar büyük bir ilerleme kat etmeyeceğini ifade etti. Fakat bunun ile birlikte özellikle dolar kurunda yaşanan hareketlilikten dolayı altın kurunda da düşüşün meydana gelmesi dikkatlerden kaçmaz iken kimi uzman ekonomistler doların birkaç hafta içerisinde 20 TL olacağını ifade ediyor. Bu açıklamalar ile birlikte dolara yatırım yapan vatandaşların gözleri ise şimdi dolar kurundan gelecek olan açıklamaya çevrildi.