Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar! Akaryakıt Fiyatlarında Dev İndirim Geliyor: 14 Mart 2023 Güncel Fiyatlar!

Dolar kurunda hareketlilik sürerken alınan bilgiler neticesinde Dolar kuru yine yükselmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte kimi uzman ekonomistler dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini açıklarken dolara yatırım yapan vatandaşlar ise doların hangi seyirde ilerleyeceğini şimdiden merak ediyor. Peki ama dolar kurunda son dakika gelişmeleri neler vatandaşlar bu sorulara cevap arıyor ve işte haberimizde..

Dolar Resmen Okunu Yukarı Yöne Çevirdi 

18 seviyesinin üstünde seyreden dolar kurunun 20 TL civarında seyredeceğine yönelik uzman ekonomistlerden açıklama gelirken bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmaması vatandaşın rahat bir nefes almasını da sağladı. Fakat alınan bilgiler neticesinde Dolar kurunu yükseleceğine yönelik bilgiler de peş peşe geldi. En son 18,57 seviyesinde günü kapatan dolar kurunun Pazartesi gününde yüzde kaç oranında bir yükseliş ile gündeme geleceği merak edilirken bunun dışında dolar kurunun özellik özellikle 2023 yılında hangi şeyirde seyredeceği ise araştırma söz konusu oldu.