Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları! Depremzedelere Özel Kredi Paketleri: Ziraat, VakıfBank Ve HalkBank'ın Koşulları!

Dolar kurunda hareketlilik devam ediyor. Dolara yatırım yapan vatandaşlar ise doların hangi seviyede ilerleyeceğini şimdiden araştırıyor. Alınan bilgiler neticesinde 18, 57 seviyesine kadar çıkan doların özellikle ocak 2023 yılında yüksek seviyelere çıkacağı da iddia edilenler arasında yer alıyor. Fakat Dolar kurunda meydana gelen hareketlilik ise Dolara yatırım yapan vatandaşları düşündürdü.

Dolar Şimdi Hangi Seviyede İlerliyor?

Uzman ekonomistler doların 20 TL civarına çıkacağını ifade ederken alınan bilgiye Dolar kuru yaşanan hareketlilikten dolayı yeni güne 18, 57 seviyesinde başladı. 18 seviyesini aşan Dolar kurunun İlerleyen dönemlere ne kadar olacağı ise merak söz konusu oldu. Kimi ekonomistler her ne kadar Dolar kurunun yüksek seviyelere çıkacağını ifade etse de bu konu hakkında da henüz net bir bilgi paylaşımı henüz yapılmadı. Dolara yatırım yapan vatandaşlar ise dolar kurunun hangi seviyede ilerleyeceğini merak ediyor.