Maraş'ta Mart Ayının İlk Haftasında Büyük Bir Deprem Olabileceği Uyarısı Maraş'ta Mart Ayının İlk Haftasında Büyük Bir Deprem Olabileceği Uyarısı

Doğalgaz yardımına ilişkin detaylar merak söz konusu olurken alınan bilgiler neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından doğalgaz yardımına ilişkin gerekli açıklamada yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık doğalgaz yardımının e-devlet üzerinden yapılacağını belirterek özellikle maddi olarak durumu iyi olmayan vatandaşların bu yardımdan yararlanabileceğine dikkat çekti. Bunun ile birlikte doğalgaz yardımına başvuruda bulunan kişilerin detaylı şekilde araştırılacağını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık özellikle ekonomik olarak durumu iyi olmayan kişilerin tespit edileceğini ve bu kişilere doğalgaz yardımı yapılabileceğini söyledi.

Doğalgaz Yardımının Detayları

Doğalgaz yardımının detaylarının belli olmasının ardından kimi vatandaşlar bu yardımın ne zaman yapılacağını araştırırken alınan bilgiler neticesinde doğalgaz yardımına ilişkin başvuru detayları belli olmamak ile birlikte tüm sosyal yardım başvurularının e-devlet üzerinden alındığı da belli oldu. Bunun ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık ise yine doğalgaz yardımının diğer sosyal yardımlarda olduğu gibi e-devlet üzerinden yapılabileceğine dikkat çekerek başvuru tarihinin ise yakın zamanda açıklanacağını ifade etti.

Editör: TE Bilisim