Son günlerde gerek iş hayatı gerek ise özel hayatı ile magazin gündeminde neredeyse her gün konuşulan ünlü oyuncu Demet Özdemir alınan bilgiler neticesinde sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanıyor. Bunun ile birlikte ünlü oyuncunun uzun bir süredir ekranlardaki projeyi kabul etmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Hadise Konserlere Aralıksız Devam Ederken Dinçerler Cephesinden Şok Atak Geldi.. Hadise Konserlere Aralıksız Devam Ederken Dinçerler Cephesinden Şok Atak Geldi..

Demet Özdemir Ekranlara Ne Zaman Dönecek 

Gerek yeteneği gerek ise özel hayatı ile neredeyse her gün magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alan ünlü oyuncu Demet Özdemir alınan bilgiler neticesinde uzun zamandır ekranlarda yer almıyor. Bunun ile birlikte Demet Özdemir hayranları ise ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara geleceğini her ne kadar merak etse de bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı olmaması sosyal medyada da adeta olay oldu. Demet Özdemir hayranları ünlü oyuncunun bu konuya açıklık getirmesi gerektiğini söylese de kime hayranları ise bu konuda çok ısrarcı davranılmaması gerektiğini ifade etti.