Sosyal Konut Projesinde İlk Kura Çekildi. Peki Ama Ev Sahibi Olanlar Müjdeli Haberi Nereden Nasıl Öğreniyor? Sosyal Konut Projesinde İlk Kura Çekildi. Peki Ama Ev Sahibi Olanlar Müjdeli Haberi Nereden Nasıl Öğreniyor?

Altın fiyatları özellikle Ekim ayında adeta zirveye oynadı. Alınan bilgiler neticesinde Eylül ayında son hafta en yüksek seviyelerde olan Altın fiyatlarının Ekim ayında ise okunu yukarı yöne çevirdiğine dair açıklamalar gündeme geldi. En son 970 TL'den satıcı ile buluşan gram altın fiyatının 1000 TL'yi açtığına dair açıklamalarda bulunan uzman ekonomistler bunun ile birlikte çeyrek altın fiyatının ise yine Ekim ayı ile birlikte 1600 lirayı bulduğunu ifade etti. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde yine cumhuriyet altın fiyatının ise 7000 TL'yi açtığına dair açıklamalarda bulunan uzman ekonomistler Ekim ayında Altın fiyatlarının fırladığını da söyledi.


Altın Fiyatlarının Oku Yukarı Yönde

Özellikle Eylül ayının son haftasında bir düşüş ile karşı karşıya kalan altın fiyatları Ekim ayının ilk haftasında ise %4'lük oranda bir artış yaşadı. Cumhuriyet altın fiyatının 7.000 TL civarında çıkmasının ardından aynı şekilde 22 ayar altın bileziğin gram fiyatının da 1000 TL'nin üzerine çıktığı görüldü. Yine aynı şekilde gram altın fiyatı da ekim ayı ile birlikte 1020 liraya kadar çıktı. Altına yatırım yapan vatandaşlar ise Altın fiyatlarının İlerleyen dönemlerde ne kadar olacağını merak ediyor..