Yalı Çapkını Dizisi Adeta Olay Yarattı! Dizi Resmen Rakiplerini Sollamayı Başardı! Yalı Çapkını Dizisi Adeta Olay Yarattı! Dizi Resmen Rakiplerini Sollamayı Başardı!

Bir Küçük Gün Işığı serisindeki yeni dizi bölümlerini yayınlandıkça milyonlarca izleyici     heyecana kapılıyor. Konusu çok etkili şekilde devam eden  seride oyunculuk başarıları da çok iyi olarak gösteriliyor. Öncelikle de Esra Dermancıoğlu ve Tuğçe Açıkgöz, hikayenin en önemli karakterlerine hayat verirken, izleyicileri çok etkiliyor etkiliyor.

Acaba Olaylar Karışacak Mı?

İlla ki başrol sanatçıları Berk Oktay ile Seray Kaya’nın hem birbirine uyumu hem de rollerinin üstesinden güzel bir şekilde gelmesi de dizinin artılarından birisi. Berk Oktay, ödüller de kazanmaya başladığı Fırat karakterini de benimsedi. Ailesi ile sevdiği kadın arasında kalan ve onlara köprü görevi görmek zorunda olan birisi Fırat…

Berk Oktay'dan Açıklama:

Berk Oktay,dizinin herşeyin yolunda olduğu ve diziye yönelik izleyicilerin ilgisinden de tatmin olduklarını, bu şekilde devam etmek istediklerini söyledi.Fırat normal bir kişiliğe sahip olan, kararlı ve iyi niyetli birisi. Berk Oktay’ın da aslında kendine benzetilen Fırat rolünü sevdiğini öğreniyoruz. Ünlü sanatçı, Dizi TV programında bahsettiği açıklamada, “Fırat’ı severek canlandırıyorum. Sevmesem belli olur” diye konuştu. Sanatçının bu sözleri aslında bir karakteri sevmez ise bunun ekranda mutlaka kötü görüneceğini biliyor olmasıydı.Fırat'ın yaptıklarını onaylayan Berk Oktay, aynı olayları yaşasa kendisinin de aynı tavırlar vereceğini ve bunu birçok izleyenin de yapacağını düşündü.

Berk Oktay, dizideki rolünü ne kadar çok benimsediğini şu sözlerle ifade etti:

“Fırat çok düzgün bir adam. Ama kimse kusursuz değil. Bazen şartların getirdiği şeyler sebebiyle, yanlışlıklar yapabiliyorsunuz. Ya da bir şeyler saklama gereği duyabiliyor ,Fırat da… Onun yerinde olsam, evet sakladıklarını ben de onun sakladıklarını saklayabilirdim. Ama daha sonra karşısındaki insanı kaybedeceğini bile bile yüzleşmesi çok doğru bir hareket oldu. Yani çok karakterli bir davranış oldu.”